komitet
0
All posts from komitet
  komitet in komitet,

Розпочався семінар щодо практичного застосування нових положень кримінально-процесуального законодавства України у сфері міжнародно-правової допомоги у кримінальних справах


Сьогодні, 11 листопада у приміщенні Національної академії прокуратури України під головуванням заступника Генерального прокурора України Анатолія Пришка та за участі ректора Академії Юрія Дьоміна розпочав свою роботу семінар щодо практичного застосування нових положень кримінально-процесуального законодавства України у сфері міжнародно-правової допомоги у кримінальних справах.
 Проведення даного заходу організовано міжнародно-правовим управлінням Генеральної прокуратури України та Національною академією прокуратури України за сприяння Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
 У роботі семінару беруть участь заступники прокурорів обласного рівня, старші помічники прокурорів областей з міжнародно-правових доручень, представники Міністерства юстиції України, МВС, СБУ та Державної податкової служби України.
 Головною метою даного заходу є визначення шляхів та напрямків правильного і ефективного застосування норм міжнародних договорів та іншого законодавства України, зокрема нововведень до КПК України, при здійсненні міжнародного співробітництва у кримінальних справах.

Голова Правління Всеукраїнської громадської організації „Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах” Едуард ЄФІМЕНКО
http://komitet-k.org.ua