komitet
0
All posts from komitet
  komitet in komitet,

Під час зупинок вантажівок працівниками ДПС ДАІ видавав себе за працівника Генеральної прокуратури України


Слідчим відділом прокуратури міста скеровано до суду кримінальну справу за обвинуваченням громадянина К. у присвоєнні владних повноважень, використанні підробленого посвідчення працівника Генеральної прокуратури України та у пособництві в підробленні цього ж посвідчення (ст. 353, ч. 3 ст. 358, ч.5 ст.27 ч.1 ст.358 КК України).
 У ході досудового слідства встановлено, що обвинувачений, впродовж поточного року, використовуючи підроблене службове посвідчення працівника Генеральної прокуратури України, не перебуваючи при цьому на службі в органах прокуратури, за грошову винагороду супроводжував перевезення вантажів по Києву за відсутності на них документів. Під час зупинок вантажівок працівниками ДПС ДАІ видавав себе за працівника Генеральної прокуратури України, висловлював їм незаконні вимоги щодо надання дозволу на подальший рух автомобілів з вантажем.
 При черговому вчиненні таких неправомірних дій громадянина К. було викрито працівниками правоохоронних органів.
 Нагадаємо, що за інкриміновані злочини Кримінальним кодексом України передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.
 
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації „Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах” Едуард ЄФІМЕНКО
http://komitet-k.org.ua