comiteed
0
All posts from comiteed
  comiteed in comiteed,

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка зустрівся зі студентами Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

 
17 листопада Генеральний прокурор України Віктор Пшонка зустрівся зі студентами Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Він привітав майбутніх прокурорів із Міжнародним днем студента та 207-ю річницею цього університету.
«Ваш університет є безумовно провідним юридичним вузом України та основним виконавцем державного замовлення на підготовку фахівців для органів прокуратури, – зазначив у своєму виступі Віктор Пшонка. – Зі студентської лави та цих світлих аудиторій народжується майбутнє держави – нове покоління молодої інтелектуальної еліти. Тут народжується і майбутнє української прокуратури. Я вдячний долі за те, що мій шлях як юриста розпочався 36 років тому саме тут, а також за те, що завдяки отриманим знанням та наполегливій праці сьогодні займаю таку відповідальну посаду».
Генеральний прокурор України розповів студентам про хід реалізації комплексних демократичних реформ, у якій безпосередньо беруть участь органи прокуратури, та про першочергові завдання, поставлені сьогодні перед працівниками відомства.
«Своєю ефективною високопрофесійною працею ми маємо стати оплотом законності у суспільстві, протиставити злочинності та корупції свою принциповість, безкомпромісність, чесність та кваліфікованість», – підкреслив Генеральний прокурор України.
Віктор Пшонка також поспілкувався зі студентами та відповів на їх запитання.

 
ГоловаПравлінняВсеукраїнськоїгромадськоїорганізаціїКомітетпоборотьбізкорупцієюворганахдержавноївлади, правоохороннихорганах, прокуратурітасудахЕдуардЄФІМЕНКО
http://www.komitet-k.org.ua/