bilig
0
All posts from bilig
  bilig in bilig,

Готельний бізнес Львова напередодні Євро 2012.

Багато сказано та написано останнім часом про стан туристичної індустрії в Україні. Не дивно, що оцінки експертів в більшості негативні, адже нестабільний економічний розвиток безпосередньо впливає на рівень туристичної привабливості України.
Напередодні Євро 2012 питання саме готельного бізнесу висувається на перший план. І є цілком передбачуваним. Перспективи розвитку інфраструктури готелів України, в тому числі і Львова бажають кращого. Серед основних проблем, таких як недостатня кількість готелів, невідповідність ціни та якості, відсутність конкуренції, нестача кваліфікованого персоналу, виникає запитання, яка доля цих готелів після Євро 2012? Незважаючи на таку кількість невирішених складнощів, все ж таки можна виділити деякі готелі Львова, котрі заслуговують на увагу, або бодай придатні для прийняття закордонних гостей. Серед них «Citadel Inn», «Дністер», «Готель Опера», «Жорж», «Леополіс» та декілька інших.
Однак, не зважаючи на популярність вищезгаданих, поза широкою увагою залишаються ще добрих півсотні закладів, які можуть конкурувати з цими готелями. Розумна цінова політика спонукає розглянути ще один готель у Львові
- «Південний», а затишок готелю Staryi Krakiv
» привабить будь-якого іноземного туриста завдяки вдалому розташуванню в серці міста Лева. На вулиці Левицького на вас чекає комплекс апартаментів «Low Cost Apartments» - для невибагливих та заощадливих клієнтів.
Здійснивши невеличку екскурсію готелями Львова, можна зробити висновок, що Львів представляє достатньо конкурентоспроможну готельну індустрію, яка, не зважаючи на безліч недоліків та проблем, все ж таки зможе гідно представляти наше місто наступного року.