comiteed
0
All posts from comiteed
  comiteed in comiteed,

Завдяки реальним діям правоохоронних органів Івано-Франківської області вже вдалося домогтися вагомих результатів в протидії корупції на Прикарпатті


Головним пріоритетом становлення демократії та економічно сильної держави Президент України В.Янукович назвав тотальну боротьбу з корупцією.
Ці слова Президента підкріплені реальними діями правоохоронних органів Івано-Франківської області.
Не так давно прокуратуру області очолив Олександр Каліфіцький, а на чолі управління Служби Безпеки України регіону став Геннадій Грищенко.
Та не дивлячись на нетривалий термін їх роботи новими керівниками вже вдалось домогтися вагомих результатів в протидії корупції на Прикарпатті.
Так прокуратурою області у тісній взаємодії із оперативними підрозділами УСБУ 9 листопада 2011 року порушено кримінальну справу щодо двох співробітників УБОЗ в області за вчинення розкрадання в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем та службове підроблення , тобто корупційні злочини, передбачені ч.5 ст.191, ч.3 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України.
При цьому за підозрою у вчиненні цих тяжких злочинів затримані не прості особи, а один із заступників начальника УБОЗ області.
Вказані «горе правоохоронці» у співучасті з досить відомим шахраєм, зловживаючи службовим становищем, шляхом службової підробки заволоділи та реалізували речові докази по кримінальній справі на загальну суму близько 1 млн. грн.
Слідство по справі проводить слідчий відділ обласної прокуратури.
Ці факти свідчать про те, що Олександр Каліфіцький та Геннадій Грищенко разом зі своїми підлеглими мають намір рішуче втілювати в життя вказівки Президента України та становлення верховенства права.


Голова Правління Всеукраїнської громадської організації „Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах” Едуард ЄФІМЕНКО 
http://www.komitet-k.org.ua/node/2691