komitet
0
All posts from komitet
  komitet in komitet,

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка зустрівся з депутатом Європарламенту від Латвійської Республіки Олександром Мирським


 
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка зустрівся з депутатом Європарламенту від Латвійської Республіки членом групи «Альянс прогресивних соціалістів та демократів» Олександром Мирським.
 У ході зустрічі сторони обговорили питання реформування законодавства України з метою його наближення до стандартів та принципів Європейського Союзу. Зокрема, відбувся обмін думками щодо визначення місця та повноважень органів прокуратури з огляду на очікуване прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу України та внесення змін до Закону України «Про прокуратуру».
 Під час заходу також було розглянуто й інші питання, пов'язані із діяльністю органів прокуратури. Зокрема, європарламентар цікавився кримінальними справами, що становлять особливий громадський інтерес.
 Наприкінці заходу Олександр Мирський висловив вдячність за надану можливість обговорити актуальні питання діяльності органів прокуратури України безпосередньо із керівником відомства.
 Зустріч, що відбулася у теплій та невимушеній атмосфері, яскраво засвідчила готовність Сторін до ведення відвертого діалогу.
 
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації „Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах” Едуард ЄФІМЕНКО
http://komitet-k.org.ua