komitet
0
All posts from komitet
  komitet in komitet,

Міжнародна науково-практична конференція «Прокуратура України: історія, сьогодення та перспективи»


 
У Національній академії прокуратури України днями відбулася міжнародна науково-практична конференція «Прокуратура України: історія, сьогодення та перспективи».
Для обговорення сьогоднішнього стану і подальшого розвитку прокуратури як державної інституції, аналізу сучасних проблем прокурорської діяльності та пошуку шляхів їх вирішення зібрались представники вітчизняних відомств, керівництво і працівники Генеральної прокуратури України та прокуратур обласного рівня, провідні спеціалісти й експерти вищих навчальних закладів України, Російської Федерації, Республіки Вірменія, Республіки Молдова, а також громадських і міжнародних організацій.
Ректор Академії Дьомін Ю.М. привітав високоповажних гостей і висловив їм подяку за участь у заході. „Проведення сьогоднішнього форуму ознаменоване 20-річчям утворення органів прокуратури України. Сподіваюсь, відвертий і цікавий обмін думками в ході наукової дискусії сприятиме пошуку нових шляхів ефективного розвитку прокуратури України у найширшому спектрі питань її організації та діяльності. Переконаний, конференція зробить гідний внесок у розробку відповідних законодавчих актів та проведення організаційно-практичних заходів для їх вирішення”, – зазначив він.
 Перед учасниками заходу виступив заступник Генерального прокурора України Середа Г.П., окресливши питання становлення, історичного розвитку і реформування органів прокуратури, судової й адміністративної систем, а також кримінального судочинства з урахуванням загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів. Особливу увагу доповідач приділив і правозахисній функції органів прокуратури. Крім того, Середа Г.П. визначив роль Національної академії прокуратури України у підготовці висококваліфікованих працівників для органів прокуратури сьогодні і на перспективу. Резюмуючи виступ, він зазначив, що прокуратура була і є одним із традиційних для вітчизняної правової системи інститутів, який сприяє реалізації основної ідеї Конституції України: держава існує для людей, з гідністю і сповна виконує своє призначення щодо захисту прав та свобод людини й громадянина. А тому на органи прокуратури, кожного прокурорського працівника чекає напружена робота на благо нашого суспільства.
 За підсумками роботи конференції буде видано збірник із однойменною назвою.
 
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації „Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах” Едуард ЄФІМЕНКО
http://komitet-k.org.ua